KAUPADE TELLIMINE, LOGI.

- Ostja saab sisseoste teha ööpäevaringselt, 7 päeva nädalas.

- Leping jõustub hetkest, mil ostja klõpsab nupul "Kinnita tellimus" ja saab e-postiga automaatse tellimuse kinnituskirja.

- Kui ostja märkab tellimuses viga või soovib tellimuse tühistada, peab ta viivitamatult võtma ühendust www.komoda.lt klienditeeninduse telefoniga: +370 651 00101 e-posti aadressil: info@komoda.lt või logima e-poes oma kontole sisse www.komoda.lt

- Ostjal on õigus valida registreerimisel kauplus või teha ostu ilma registreerimata. Üksikasjalik teave kliendiandmete salvestamise ja haldamise kohta. PRIVATUMO POLITIKA

TEATAMISMENETLUSED. (PLAČIAU)

Ostja maksab kauba eest ühel järgmistest viisidest:
- Online makse Paysera.lt kaudu. - Pärast makse valimist Paysera.lt kaudu logitakse süsteem automaatselt sisse ja klient näeb makse kohe.
- DPD kullerteenus - tellige DPD kullerteenus (nii sularaha kui ka kaart), kuna tellimus toimetatakse Kliendi poolt määratud aadressile.
- Maksed KoModa kaupluses - ainult sularahas, tellimisel saab kätte Taikos pr. 141, Klaipėda.
- Arveldus elektroonilise panganduse kaudu.

- Kui otsustate maksta e-panga kaudu või Paysera.lt kaudu, broneeritakse kaup kohe pärast makse laekumist. Kui makse ei laeku 3 tööpäeva jooksul, tühistatakse tellimus pärast kliendiga isiklikult ühendust võtmist.

Müüja ei vastuta kauba eest poes olevad kaubad ei pruugi vastama kauba tegelikule suurusele, kujule ja värvile, kuna ostja kasutab värvi, kuju või muude parameetrite järgi kuvari omadusi.

TAGASIVÕTMINE / VAHETAMISE MENETLUS. (PLAČIAU)

- Kõik saidil www.KoModa.lt ostetud kaubad on vahetatavad või tagastatakse 20 päeva jooksul. (Ainult siis, kui kõik tingimused on täidetud SĄLYGOS PLAČIAU)

- Tagastatud kauba eest saab klient tagasi kogu tasutud raha (va saatmiskulud).

- Kui kaup (kaubad) tagastati puuduse või e-poe rikke tõttu, kohustub kauplus makstud raha tagasi maksma, sealhulgas saatmiskulud.

- Koos tellimustega saab klient eseme asendamise / tagastamise vormi juhuks, kui soovib kauba (d) asendada või tagastada.

- Kauba (toodete) tagastamisel või vahetamisel täitke palun vorm ja saatke see aadressile: UAB "Komoda" Mainų g. 6-305kabiin. LT-94101 Klaipėda